Webinary dla rad pedagogicznych szkoły

Akademia Projektowania Rozwoju WyEdukowani sukcesywnie powiększa swoją ofertę szkoleń o kursy dla nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Przedstawiamy, jak motywować i wspierać dzieci, a także młodzież w zdobywaniu wiedzy. Ponadto inspirujemy nauczycieli do wykorzystywania „zdobyczy” edukacji zdalnej w pracy stacjonarnej oraz przekazujemy sprawdzone rozwiązania z zakresu pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przygotowujemy szkolenia dla rad pedagogicznych odpowiadające na aktualne kierunki polityki oświatowej.

Profesjonalne szkolenia dla rady pedagogicznej

Proponujemy szkolenia dla rady pedagogicznej, podczas których nauczyciele uzyskają praktyczne wskazówki do efektywniejszej pracy z uczniami. Zapewniamy, że wiedza ta będzie niezwykle przydatna w codziennym nauczaniu młodzieży oraz dzieci.
Rada pedagogiczna to niezwykle ważny organ szkoły. Dedykowane jej szkolenia łączą w sobie aktualną wiedzę z zakresu edukacji młodzieży i dzieci wraz z innowacyjnymi metodami ich nauczania. Szkolenie odbywa się w formie online, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. Szkolenie rady pedagogicznej jeszcze nigdy nie było tak skuteczne oraz przyjemne – zapraszamy do zapisów!
Szkolenia dla rad pedagogicznych online – organizowane w postaci webinarów – to wygodna forma doskonalenia nauczycieli, która umożliwia efektywne uczestnictwo w spotkaniu ze swojego domu oraz wymianę doświadczeń z trenerami z całej Polski (m.in. z Warszawy, Krakowa, Katowic czy też Wrocławia).

Profesjonalne szkolenia akredytowane dla rady pedagogicznej

Na życzenie placówki zaprojektujemy również szkolenie akredytowane dla rady pedagogicznej – „szyte na miarę”. Spełniamy wszelkie wymogi szkoleniowe, a także prawne, dzięki którym można mieć pewność o wysokiej jakości stworzonych przez nas webinarów. Zapewniamy, że zdecydowanie się na nie jest świetnym pomysłem, za pomocą którego będziecie mogli wejść na kolejny stopień drabiny zawodowej. Poza tym proponowane przez nas szkolenie rady pedagogicznej zostało precyzyjnie przygotowane – znajdują się w nim tylko najaktualniejsze zagadnienia. Jest ono prowadzone w formie online, przez co można wziąć w nim udział, logując się ze swojego domu czy miejsca pracy. Szkolenia akredytowane, których adresatem jest kadra pedagogiczna, to prowadzone przez profesjonalistów lekcje/wykłady edukacyjne – dzięki nim można poszerzyć, a także uzupełnić swoją wiedzę.
Zapraszamy do zorganizowania z nami webinaru dla rady pedagogicznej Waszej szkoły!