Cel szkolenia:
Uczestnik po szkoleniu:
Adresaci szkolenia: dyrektorzy, nauczyciele, pedagodzy, wychowawcy, specjaliści.

Szkolenie ma na celu przygotowanie nauczycieli i specjalistów do tworzenia i wdrażania efektywnego programu wychowawczo-profilaktycznego w szkole zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEN. Uczestnicy dowiedzą się, jak diagnozować potrzeby środowiska szkolnego, planować działania i dokumentować realizację programu. Zostaną także omówione przykładowe dobre praktyki i sposoby na angażowanie całej społeczności szkolnej w działania wychowawcze
i profilaktyczne.
Program:
Uczestnicy po szkoleniu otrzymają:
Dzień przed szkoleniem na podany w formularzu zgłoszenia adres mailowy uczestnika zostanie wysłany do Państwa link do wydarzenia prowadzonego na platformie ClickMeeting.

Czynny zawodowo pedagog szkolny i specjalny w szkole podstawowej, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, doradca zawodowy, specjalista terapii pedagogicznej oraz trener metod efektywnego uczenia się. Na co dzień wspomaga pracę placówek w zakresie udzielana pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Pomaga również uczniom w pracy nad stresem czy asertywnością.
Posiada bogate doświadczenie w pracy dydaktycznej m.in. jako nauczyciel przedmiotów administracyjnych oraz pracowni komunikacji interpersonalnej, prelegent w ogólnopolskich wydarzeniach edukacyjnych, wykładowca na studiach podyplomowych dla nauczycieli.
Zajmuje się szkoleniami stacjonarnymi
i webinariami. Od lat prowadzi szkolenia dla rad pedagogicznych oraz kursy na kierowników
i wychowawców wycieczek.
Główne obszary tematyczne to pomoc psychologiczno-pedagogiczna, dokumentacja pracy nauczyciela, techniki uczenia, autoprezentacja, nowoczesne metody nauczania, rozwijanie kompetencji kluczowych, TIK, elementy kodowania, kierunki polityki oświatowej, wsparcie ucznia ze SPE, metody wychowawcze w codziennej pracy nauczyciela.
Jako trenerka stawia na aktywizację uczestników
i pragmatyzm, starając się przekazywać wiedzę, którą można wykorzystać w swojej pracy.
07 września 2026 r.
godz. 19:00 – 20:30
online – platforma ClickMeeting
Szkolenie w czasie rzeczywistym z nagraniem
po szkoleniu dla osób zapisanych.
180 zł/os.
Placówki budżetowe i firmy – fakturę
z 14-dniowym terminem płatności wystawiamy
w dniu szkolenia w KSeF.
Osoby prywatne – fakturę wystawiamy przed szkoleniem i przesyłam na adres e-mail podany
w zgłoszeniu.