Cel szkolenia:
Uczestnik po szkoleniu:
Adresaci szkolenia: nauczyciele szkół i przedszkoli, pedagodzy specjalni, dyrektorzy.
Szkolenie ma na celu praktyczne przygotowanie początkujących nauczycieli i specjalistów do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych w przedszkolach i szkołach. Uczestnicy poznają obowiązujące przepisy, nauczą się tworzyć programy rewalidacyjne i prowadzić dokumentację zgodnie z wytycznymi.
Program:
Materiały dla uczestników m.in.:
Uczestnicy po szkoleniu otrzymują:
Dzień przed szkoleniem na podany w formularzu zgłoszenia adres mailowy uczestnika zostanie wysłany do Państwa link do wydarzenia prowadzonego na platformie ClickMeeting.
Czynny zawodowo pedagog szkolny i specjalny
w szkole podstawowej, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, doradca zawodowy, specjalista terapii pedagogicznej oraz trener metod efektywnego uczenia się. Na co dzień wspomaga pracę placówek w zakresie udzielana pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Pomaga również uczniom w pracy nad stresem czy asertywnością.
Posiada bogate doświadczenie w pracy dydaktycznej m.in. jako nauczyciel przedmiotów administracyjnych oraz pracowni komunikacji interpersonalnej, prelegent w ogólnopolskich wydarzeniach edukacyjnych, wykładowca na studiach podyplomowych dla nauczycieli.
Zajmuje się szkoleniami stacjonarnymi
i webinariami. Od lat prowadzi szkolenia dla rad pedagogicznych oraz kursy na kierowników
i wychowawców wycieczek.
Główne obszary tematyczne to pomoc psychologiczno-pedagogiczna, dokumentacja pracy nauczyciela, techniki uczenia, autoprezentacja, nowoczesne metody nauczania, rozwijanie kompetencji kluczowych, TIK, elementy kodowania, kierunki polityki oświatowej, wsparcie ucznia ze SPE, metody wychowawcze w codziennej pracy nauczyciela.
Jako trenerka stawia na aktywizację uczestników
i pragmatyzm, starając się przekazywać wiedzę, którą można wykorzystać w swojej pracy.
15 października 2025 r.
godz. 19:00 – 20:30
online
platforma ClickMeeting
150 zł/os.
Placówki budżetowe – płatność po szkoleniu – fakturę z 14-dniowym terminem płatności wystawiamy i przesyłamy do Państwa po webinarze.
Osoby prywatne i firmy – płatność przed szkoleniem – fakturę wystawiamy i przesyłamy do Państwa drogą mailową po zapisie na szkolenie.