Porozumienie bez przemocy jest nazywane również językiem empatii lub językiem serca, ponieważ opiera się na rozpoznawaniu uczuć i potrzeb – swoich oraz drugiej osoby – i na otwartym ich wyrażaniu.
Adresaci szkolenia: nauczyciele edukacji przedszkolnej, specjaliści pracujący z dziećmi, nauczyciele wspomagający i wszyscy zainteresowani.

Uczestnicy po szkoleniu otrzymają:
Dzień przed szkoleniem na podany w formularzu zgłoszenia adres mailowy uczestnika zostanie wysłany link do wydarzenia prowadzonego na platformie ClickMeeting.

Certyfikowany edukator pozytywnej dyscypliny rodziców i nauczycieli, certyfikowany trener minimediacji (wychowanie bez przemocy, NVC), akredytowany praktyk tutoringu, nauczyciel, wykładowca na Uniwersytecie Śląskim, doktor nauk o zarządzaniu.
Współpracuje z Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym w Katowicach i Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu w zakresie szkoleń dla nauczycieli, rad pedagogicznych oraz rodziców. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu budowania relacji na linii nauczyciel-rodzic-uczeń, adaptacji do żłobka i przedszkola, pozytywnej dyscypliny w przedszkolu, minimediacji z dzieckiem i między dziećmi, bajkoterapii i budowania autorytetu nauczyciela. W codziennej pracy biegle posługuje się narzędziami do nauki zdalne
08 grudnia 2025 r.
godz. 17:00 – 19:30
online
platforma ClickMeeting
150 zł/os.
Płatność po szkoleniu – fakturę z 14-dniowym terminem płatności wystawiamy
i przesyłamy do Państwa po webinarze.
Jeśli zależy Państwu na wcześniejszym otrzymaniu faktury prosimy o kontakt.
Jeśli zależy Państwu na odroczeniu płatności ze względu na brak środków w budżecie szkoleniowym prosimy o kontakt.